NÁVRH ZÁKONA O STAROSTLIVOSTI O ZVER A O POĽOVNÍCTVE

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60355 od papo
no dko má nejaké iné riešenie
<br/> ,,Takže ten, kto nemá, nech nadobudne právnu subjektivitu. Zda sa, že to bude stačiť na uzatváranie nových nájomných zmlúv a nebude potrebné sa transformovať na samostatnú PO. . ,,
<br/> požiadal som ho, aby nám prezradil, čo má na mysli /akú právnu subjektivitu/, keďže nejde o poľovnícku organizáciu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60356 od DKo
Limba, ak si členom niektorého z nich, mal by si sa ísť udať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60357 od DKo
.. a ak nie si, môžeš ísť udať mňa.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60358 od DKo
Zdá sa, že ..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60359 od papo
to ,,zdá sa,, predpokladám, nie je lurdského typu, ale domnienka. teda o čo opieraš svoju domnienku?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60360 od Limba
Stále obhajuješ niečo, čo je v rozpore so zákonom. V minulosti si sa napríklad vyjadril - veď vládna moc to tolerovala. Asi si myslíš, že sa o teba vždy niekto postará, že ťa zachráni. Z tvojich príspevkov usudzujem, že si myslíš, že aj o občianskych združeniach, o poľovníckych organizáciách by mali rozhodovať politici a nemalo by sa postupovať podľa zákona. Tvoj názor ti nikto neberie, no nesnaž sa ho nanútiť ostatným systémom stokrát opakovaná lož sa stane pravdou.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60361 od DKo
Limba, to či je niečo v rozpore so zákonom alebo nie je je vocou názoru. Ja som členom PZ SPZ. Ty tvrdíš, že ako taký konám v rozpore so zákonom a dopúšťam sa pytliactva. Ak si za svojím tvrdením stojíš, mal by si konať a splniť si svoju občiansku povinnosť. Ja budem znášať riziko môjho členstva v PZ SPZ. Opakujem, to či sa dnes resp. posledné 2 roky členovia PZ SPZ dopúšťajú pytliactva užívajúc revír ako neoprávnené osoby je vecou názoru. Podľa môjho názoru užívajú revír ako oprávnené osoby a nekonajú v rozpore so zákonom. To neobhajujem, ale konštatujem :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60362 od DKo
Vážený pán hovorca, moju domienku opieram napr. o vami publikované stanovisko ministerstva. Ak by si niekto vysvetľoval, že ak sa niečo domnievam, tak po tom túžim, tak v tomto prípade opak je pravdou.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60363 od papo
no nech čítam, ako čítam, nikde nenachádzam odpoveď. znovu teda poprosím, o čo konkrétne sa opiera tvoja domnienka?
<br/>
<br/>,,Takže ten, kto nemá, nech nadobudne právnu subjektivitu. Zda sa, že to bude stačiť na uzatváranie nových nájomných zmlúv a nebude potrebné sa transformovať na samostatnú PO.,,
<br/>
<br/>znovu zacitujem stanovisko, nech je to pohromade:
<br/>
<br/> Poľovnícka organizácia zriadená podľa zákona č. 274/2009 Z. z. o poľovníctve a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len ,,zákon,,), môže mať podľa § 32 ods. 2 zákona svoje organizačné zložky. Stanovy poľovníckej organizácie musia upravovať spôsob ich registrácie a taktiež kedy konajú vo svojom mene.
<br/> Ak teda poľovnícka organizácia má v zmysle stanov zaregistrovanú organizačnú zložku a stanovy poľovníckej organizácii umožňujú, že organizačná zložka je oprávnená podpisovať zmluvu o užívam poľovného revíru podľa § 13 zákona za poľovnícku organizáciu, môže takáto organizačná zložka pristúpiť k uzavretiu zmluvy podľa § 13 zákona.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60364 od DKo
Vážený pán hovorca, vy ste si to stanovisko vymysleli, však ??

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60365 od gustav
Organizácia bez právnej subjektivity nemôže uzatvoriť platnú a účinnú nájomnú zmluvu. Organizačné jednotky - PZ SPZ nikdy nemali právnu subjektivitu ani podľa predchádzajúcich zákonov. Ak PZ SPZ v minulosti uzavreli akékoľvek zmluvy, tieto sú nevykonateľné, neúčinné a od samého začiatku neplatné. Tento problém si dobre rozobral 26.9.2011 v téme: Je to pytliactvo ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60366 od papo
a to by som už prečo?8o znovu teda poprosím, o čo konkrétne sa opiera tvoja domnienka?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60367 od DKo
Zdá sa mi, že i taký skvelý hovorca ako vy potrebuje tréning - tak ste to sem dali, aby reč nestála.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60368 od papo
obávam sa, že znovu začínaš len s hlúposťami a znevažovaním. novu teda poprosím, o čo konkrétne sa opiera tvoja domnienka? je to také ťažké povedať?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60369 od DKo
Vážený pán hovorca, aby som zahnal vaše obavy, že si z vás robím prču, tak konkrétne aj o to čo ste tu publikovali 26. Septembra, 08:37 . Vy te to iste publikovali v dobrej viere, však ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60370 od papo
doriešme najprv jednu vec. znovu teda poprosím, o čo konkrétne sa opiera tvoja domnienka?
<br/> uvedené je citácia z oficiálneho materiálu rozposlaného po OLÚ

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60371 od DKo
Ktorá domienka? Že ste to sem šupli, aby tu nebolo smutno a reč nestála? Mne sa zdá, sa točíme furt dookola o ničom. Reč teda nestojí a vy si môže hrdo po galileovsky zvolať: A predsa sa točí 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60372 od papo
tebe sa už hlava točí z hlúposti, čo si napísal
<br/>
<br/>[#23714#]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60373 od DKo
Vážený pán hovorca, netrúfam si vám radiť, len sa vás chcem opýtať, či ste tie kontakty uvedené na spodku (v zápätí) dokumentu sprobovali?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60374 od papo
doriešme najprv jednu vec. znovu teda poprosím, o čo konkrétne sa opiera tvoja domnienka?
<br/>uvedené je citácia z oficiálneho materiálu rozposlaného po OLÚ

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.157 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 1058 návštevníkov a žiadni členovia on-line