NÁVRH ZÁKONA O STAROSTLIVOSTI O ZVER A O POĽOVNÍCTVE

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60288 od DKo
pekné prehlásenie, fakt hodné váženého pána hovorcu - vrchného zhoväďovača našej poľovníckej samosprávy. Predpokladám, že po novembri bude zhoväďovať aj náš parlament. Alebo že by už s tým začal ?? 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60289 od lukas
Nasej??? ked tak tvojej sudruhu.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60290 od DKo
lukas, súdruženkovi poznačenému boľševickými manierami sa práve pcháš do zadku 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60292 od lukas
Hmm co sa este nedozviem.
<br/>A je podla teba normalny stav ked sa clenovia nestotoznuju odmietaju tu &quot;svoju&quot; organizaciu, tu &quot;svoju&quot; samospravu??? O com to svedci??? Tam je ten problem.Ja nic nechcem len to na co mam podla ustavy pravo SLOBODNE sa rozhodnut.Je to taske pochopit?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60293 od lukas
tazke:-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60294 od DKo
&quot;našej&quot; bolo myslené slovenskej danej nám našim rozumej slovenským parlamentom

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60295 od papo
no prosím, už som aj boľševik. začína ma zaujímať, čo sa ešte o sebe dozviem. no argumenty takéhoto typu sú tu akosi často, ubezpečujem ťa, že sa nemám za čo hanbiť. keď nemáš odpoveď na nevyvrátiteľný argument. že nedokážeš pochopiť pravdivosť toho, čo tu už dlho tvrdím, je tvoja vizitka. že si to ani nechceš overiť svedčí tiež o čomsi. o akejsi zaslepenosti, alebo ako to nazvať.
<br/> znovu opakujem, všetko, čo tu tvrdím, dokážem doložiť písomnosťami. na akejkoľvek úrovni, aj pred súdom. a čím dokážeš argumentovať ty? len hulvátstvom. zastávaš sa komory i spz, ospravedlňuješ a prehliadaš nezákonnosti, ktoré páchajú. zlí sú podľa teba tí, ktorí sú postihnutí. takto ťa kto vychoval? kto ti vštepil takéto zásady obzvlášť v poľovníctve?
<br/> ako mnohokrát predtým sa ťa pýtam, čím koho zhoväďujem, kde klamem, nevravím pravdu? poukáž na nejaké moje klamstvo, nepravdu!
<br/> a ešte jedna vec: vystupujem tu ako každý iný prispievateľ, nie ako funkcionár pribiny, ako stále pripomínaš. až budem dávať stanovisko našej poľovníckej organizácie, tak bude aj tak so všetkým prezentované. ty však moje členstvo vyťahuješ ako spojenie s niečim zlým. aj tu sa veľmi mýliš. keby si sa dozvedel o aspoň čomsi zlom o nás, už by si to vytiahol ako argument voči mne. zaujímavé, že sa ešte tak nestalo. lenže zatvrdilím stačia pre ,,diskusiu,, krvou podbehnuté oči a nenávisť za to, že niekto dokáže pomenovať veci pravým menom a ukázať na svinstvo prstom. a je treba o nich dať vedieť všetkým, nech si uvedomia, na čom sa hoci pasívne a v nevedomosti podieľajú a ako ich vlastní funkcionári zavádzajú a klamú. a hlavne čo ih k tomu vedie, motivuje, či je to v súlade s úlohami a ideami poľovníctva.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60296 od texedo
Jaro, ser nato..... u nas na orave je take prislovie...... S HLUPYM NEPOVRAVIS A SO SOPLAVYM NEPOJES;/ ONUR A SEHERAZADA /ON A ONA/:P:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60297 od texedo
Admin, uz som ticho... ozvem sa za rok... Ahojte
<br/>;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60298 od texedo
usla mi medzera a ak sa chcete stazovat na moju slovencinu, tak moja slovencinarka sa vola Jurciova;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60299 od DKo
Vážený pán hovorca, ľudia, ktorí ma poznajú z reality najlepšie vedia koľko je pravdy ba týchto vašich plamenných drístoch o mne. Táto téma sa týka zákona o poľovníctve. Ak by sa týkala &quot;boľševických manierov&quot; napísal by som vám o nich viac i o ich prejavoch u vás.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60300 od LEON
u nás je lepší :] bav se s volem o sobotě když jde v pátek na porážku:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60301 od Akela
Viem že téma je zákon o poľovníctve, ale chlapi: Je ruja!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60302 od DKo
a u nás v Turci: bav sa s pakom o ruji, keď mu máta v gebuli :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60323 od papo
zaujímavé, ako sa vyvíja diskusia o zákone. ešte že v ňom nie je, že každý, kto sa snaží o nápravu je boľševik. ak má niekto potrebu ma tretí krát ma lustrovať, nech si na to založí tému. vzhľadom na doterajší tunajší priebeh to určite adminovia privítajú.
<br/> dám sem nejakú citáciu na prelúskanie, na základe ktorej olú majú snahu evidovať zmluvy o nájme revíru poľovnými združeniami spz/teda organizačnými jednotkami/. skúste prelúskať, čo sa v stanovisku ministerstva píše, a či pz spz môžu pre seba uzatvárať zmluvy o nájme revíru.
<br/>
<br/>
<br/>Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR bolo požiadané
<br/>o poskytnutie stanoviska k problematike evidovania zmlúv o postúpení výkonu
<br/>práva polovníctva, ktoré sú vlastníkmi polovných pozemkov uzatvárané s
<br/>polovníckymi združeniami ako zložkami Slovenského polovníckeho zväzu.
<br/>
<br/>VEC
<br/>Žiadosť o poskytnutie stanoviska
<br/>
<br/>Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Vám na základe Vašej žiadosti zasiela nasledovné stanovisko.
<br/>Poľovnícka organizácia zriadená podľa zákona č. 274/2009 Z. z. o poľovníctve a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len ,,zákon,,), môže mať podľa § 32 ods. 2 zákona svoje organizačné zložky. Stanovy poľovníckej organizácie musia upravovať spôsob ich registrácie a taktiež kedy konajú vo svojom mene.
<br/>Ak teda poľovnícka organizácia má v zmysle stanov zaregistrovanú organizačnú zložku a stanovy poľovníckej organizácii umožňujú, že organizačná zložka je oprávnená podpisovať zmluvu o užívam poľovného revíru podľa § 13 zákona za poľovnícku organizáciu, môže takáto organizačná zložka pristúpiť k uzavretiu zmluvy podľa § 13 zákona.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60324 od DKo
nič viac - nič menej, iba realita, ktorú ovláda i Mara z Horného konca

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60325 od Milosko
Nie som si vobec isty,ci je to tak. SPZ ma org.zlozky PZ. Tie ak maju byt registrovane (ak je tym myslene v registri PO), tak museli vzniknut najskor ako samostatne PO a vstupili do struktur SPZ. Potom su take PZ org.zlozky SPZ, ktore &quot;vznikli&quot; zo Stanov SPZ a nie su registrovane ako PO v registri PO. Stanovisko ministerstva nezohladnilo tento rozdiel medzi nimi. Tie druhe nenaplnaju podla mna tie casti zakona , ktore sa tykaju definicie subjektu,ktory moze byt ucastnikom zmluvy o uzivani reviru.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60326 od DKo
Čo bolo - to bolo, bolo už všeličo a bolo i zosúlaďovanie Stanov PZ. Ale čo bolo to už bolo. Teraz dôležité čo bude a bude rok 2013 :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60327 od Milosko
Zosuladanie stanov PZ s cim???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60328 od Milosko
PZ si mali zosuladit svoje stanovy so Stanovami SPZ. Ale to absolutne neriesi problem v zmysle stanoviska ministerstva.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.143 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 269 návštevníkov a žiadni členovia on-line