NÁVRH ZÁKONA O STAROSTLIVOSTI O ZVER A O POĽOVNÍCTVE

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #10620 od jager
A zase rozdávame perličky z kapsy rozumu. Michal ak si poľovník, tak určite nie si vlastníkom podobného pozemku.
<br/>Aby si mohol veci objektívne posúdiť, mal by si byť schopný obuť sa do topánok vlastníka, inak povedané, vžiť sa do jeho situácie.
<br/>Kam sa z poľovníctva vytratili najcennejšie vlastnosti človeka, česť, etika, priateľstvo, porozumenie a oddanosť najvzácnejšiemu spôsobu aktívného oddychu.
<br/>Vy mladý ste absolutne nevinný. To my starší poľovníci sme vám neboli tým správným príkladom. To čo robýš kričí tak hlasno , že nie je počuť to čo hovorýš.
<br/>Ale ak máte vážny záujem pre poľovníctvo niečo užitočné urobyť, tak každý z vás môže bez ohľadu na príklad, ktorý vás poľovníctvom viedol, zaobstarajte si knihu: Poľovnícke zvyky a tradície. Táto kniha pre skutočného poľovníka s kladným vsťahom k poľovníctvu, každým slovom zlato rozdáva. Ak len nepatrnú časť z toho uplatníme vo vsťahu k prírode a k samotnému poľovníctvu, tak sa opäť začneme tešiť z dedičstva naších otcov poľovníkov.
<br/>Buďme hodný a pišný na to, že nosíme poľovnícky odev.
<br/>Doba pre poľovníctvo je viac než zložitá a všetko už nikdy nebude tak ako sme boli zvyknutý.
<br/>Ale mali by sme chrániť aspom to, čo ako dedičstvo odovzdáme mladším poľovníkom. A to je práve, poľovnícka česť a hrdosť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #10622 od michal
česť tvojej pamiatke.... zaspal si dobu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #10623 od michal
Jager, ten tvoj kamos, co sa s nim obimas pri jelenovi asi moc tu tvoju knizku necítal. Inak by si asi nenahodil tricko so zltým nápisom Youkon, rifle a tenisky k tomu. Alebo to je ako odporúčané oblečenie v novom rozšírenom vydaní tejto knihy? Pri tvojich zásadách by som cakal, ze mu ani ruku nepodáš.... ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #10626 od jager
Miško, ak som písal o poľovníckych zvykoch a tradíciach a ich nedodržiavaní, myslel som práve aj na tieto dohľadávky,práve takto to svami je ako vidíš na fotke. Báááááác a hotovo. Buď si istý Michal, že i jeho som nešetril a tú knihu som mu doporučil. Vy horlivci asi pre samé strieľanie nemáte čas na vzdelávanie. A okrem iného, je som zodpovedný iba sám za seba. Nie som zodpovedný ani za tvoje podráždené postoje a ani za toho kto na jeleňa strieľa v tričku a rifloch. Ja som si ako vodič farbiara splnil svoju povinnosť a to v danej chvíli bolo pre mňa najdôležitejšie.
<br/>Ak si trúfaš, skús mi do témy, ktorá tu je otvorená ako, Poľovnícke zvyky a tradície, napísať na ktorý beh sa zakladá blomba a prečo?
<br/>Ak budeš o týchto zvykoch vedieť čo najviac, Tvoje poľovníctvo bude zaujmavejšie a vzrušujúcejšie. A ešte jedna vec. koľko máš rokov?
<br/>;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #10630 od michal
daj svoj mail, tam si to mozme vyjasnit, kto, ako a kolko poluje.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #10633 od johny
Michal klud, niekto uz vyletel z par zdruzeni ... mozno nam o tom napise ... :D;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #10654 od jager
Džony, nevyletel som z niekoľkých združení, bol som vylúčený z jedného práve za to, že som sa nemohol dívať na svinstvá, ktorými hospodár neznalý zákona, devastoval PZ a ktorý mi svojou hlúposťou pripomína teba. Ak by som bol vtedy pred 12 r. vedel to čo viem dnes, nedal by som sa tak ľahko. Moje vylúčenie totišto nespåňalo ani formálne náležitosti. Ako si dovolíš, ty oblastný spravodajca, príklad morálky a stelesnenia spravodlivosti, napísať takúto lož. Myslím si ,že aj ty si jeden s tých čo nielenže prispievajú do spravodaja, ale zároveň aj k budovaniu ostudy poľovníctva , lebo sa správaš ako posledná klebetnica v dedine a chceš sa starať do vecí čo sa ťa netíkajú. Je to hnus, kto všetko je dnes poľovník. Komunikoval som z Michalom a nie s tebou. Čo si mu dlžníkom? Teba som začal ignorovať už dávno, ale ty si pokoj nedáš. Proste potrebuješ biť aj ripákom. Možno keby som ti pozrel na gate, tak aj zips máš na boku. Neviem kto preveroval tvoje morálne pozadie. Možno by to bolo zaujímavé poznanie.
<br/>Na tvoje invektívi už nebudem reagovať, nestojíš mi za to, Oblastný spravodajca.
<br/>Budem sa modliť za teba aby si aj ty raz nevyletel, lebo si ešte nepreskočil, ty truhlík.
<br/>
<br/>taki, prosím ťa nie je tu nič čo by muselo byť cenzúrované. Je to môj názor na johnyho invektívi.
<br/>Ďakujem!:liar::liar::liar:8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #10656 od johny
Áno, je to hnus kto všetko je dnes poľovník, súhlasím. Želám všetko dobré pán morálne bezúhonný a chronicky ukrivdený. Nezdá sa mi že by som niečo konkrétne na Vás napísal. Konečne ste ukázali svoju pravú tvár. V to som dúfal. Teraz už aj ostatní budú vedieť s kým majú do činenia a čo sa na nich zosype, keď sa odvážia dotknúť sa Vás. A ospravedlňujem sa že som napísal viac združení pán Učeň. Teda spresňujem, vyleteli ste len z jedného združenia, kde vládol hospodár, ktorý bol taký hlúpy ako som ja.
<br/>P.S. Človek by si myslel že tak intligentný človek ako Vy ovláda pravopis.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #10660 od DKo
tuším Ezop napísal bájku o 2 capoch na lavičke ponad potok :-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #10666 od Jaro
Najviac sa mi paci ze Johny nikoho nekonkretizoval a hla trafena hus zagagala a ozval sa sam pan dokonaly najvacsi jager vsetkych cias minulych aj buducich . Jager nemas ty nahodou nad hlavou gloriu ??? Z Jovica sme tu pred casom urobili skoro farara ale ty si tusim nevinnost sama o sebe . keby si mal zips na boku tak si myslim ze aj pocnes dieta bez poskrvny .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #10676 od kurt
Najlepšie je že DKo nie je polovníkom a pokiaľ sa dobre pamätám ešte pred niečo viac ako rokom sa vyhrážal na psíčkarskych fórach poľovníkom že by ich dal postrieľať. DKo ak si ťa s niekým pletiem, tak sa ospravedlňujem, ale marmilmorgov tak či tak strelil capa. A trofejového.:D:D:D:-o:-o:-o:-o:-o:P:P:P:P:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #10677 od jager
Ty asi ani nevieš čítať. Džony nikoho nekonkretizoval, ale reogoval na môj príspevok, pán ATAKOVAČ ANÁLNYCH OTVOROV. Vypadá to tak, že ti za príspevok na revanž &quot;Džony&quot; zaplatil pivo. Veď ste napokon, ako som sa dočítal, priatelia z organizačného výboru PID. A vôbec, máš ty niečo spoločné s poľovníctvom? Alebo si len pijavica živoriaca na príspevkoch iných poľovníkov?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #10679 od lukas
Som rozcarovany, najskôr citam co je to polovnicka cest a o par hodin neskôr taketo urazky . Je pravda ze clovek sa ma branit ale je hranica pod ktoru by som sa neznizil!!! Uz sa ani necudujem preco ho n... ....u !

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #10680 od Jaro
Jager presne si nam ukazal pravu tvar 8o. Urazit ma neurazis , lebo na to nemas . Pivo mi johny zaplatit nemusel lebo pivo nepijem . To ze sme priatelia este nic neznamena . Ale jedno ti poviem mam tu viac kamaratov . No a co sa tyka tvojich otazok ci som polovnik alebo nie som . To uz necham na tebe aby si si odpovedal sam . Aspon budes mat nad cim rozmyslat .
<br/>
<br/>ps: na to co si napisal nezabudnem neboj sa . ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #10681 od johny
Pán Učeň, zo srdca Vám ďakujem, že ste ostatných prispievateľov do fóra PID zoznámili so svojim skutočným JA. Želám Vám všetko dobré.
<br/>Ing. Ján Hečlo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #10682 od johny
Ospravedlňujem sa prispievateľom do fóra za odklon od témy nového poľovníckeho zákona.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #10683 od johny
Ospravedlňujem sa prispievateľom do fóra za odklon od témy nového poľovníckeho zákona.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #10685 od Jovic
Jager, prečítal som už všeličo, ale v žiadnom „poľovníckom náučnom slovníku“ som nenašiel Tvoj obľúbený výraz „atakovač análnych otvorov“.
<br/>Mal si tu plno rečí o morálke, tradíciach a poctivosti ale po prvom náznaku kritiky voči Tebe si sa nám tu pekne vyfarbil.8o:[:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #10688 od DKo
Kurt, nezvyknem sa plano (na sucho) vyhrážať a všimol som, že sa ma tam pokúšali zhovädiť zneužívaním môjho nicku. Faktom je, že nie som aktívny poľovník a trofejným poľovníkom asi nikdy ani nebudem. Pokúšam rozumieť tomu o čom Jager píše a asi mu aj rozumiem. Chlap by nemal nikomu slúžiť ako rohožka na vytieranie zahovnených bagandží a ono to občas čosi koštuje. Chlap by sa mal dokázať kedykoľvek pozrieť do zrkadla bez toho, aby ho naplo na zvracanie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #10695 od kurt
Ako som už napísal ospravelňujem sa ti za nepresnosť, ale niečo podobné tam pod tvojím nickom bolo. Do Jágrovej kože som sa tiež snažil vžiť, ale pred dlhším časom som to vzdal. Možno sa mu stala krivda, ja neviem, ale tá zatrpkutosť je trocha mimo mňa. To že nie si aktívny polovník som nemyslel v zlom, pre mňa za to nie si lepší ani horší chlap. Reagoval som len na to ako ťa marmilmorgov označil za poľovníka a určite to nemyslel ako pochvalu. S tým zrkadlom súhlasím, len je to asi dosť subjektívne. Dúfam, že som dosť jasne vysvetlil čo som mal na mysli. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.130 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 555 návštevníkov a žiadni členovia on-line