NÁVRH ZÁKONA O STAROSTLIVOSTI O ZVER A O POĽOVNÍCTVE

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47514 od DKo
neexistuje nič čo by sa nedalo zdokonaliť a ak by naši zákonodarci tvorili dokonalé zákony prišli by o chlieb, a nielen oni 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47515 od Jaro
Asi pan Sebo ocakava nejaku funkciu v komore. :P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47549 od Vepord
Musím skonštatovať, že veľmi prekvapivé rozhodnutie prezidenta asi potešilo najmenej 50000 poľovníkov, ale isto zarmútilo vedenie SMERU a SPZ. Pripomienky prezidenta sú skôr formálno právne ako vecné ale rozhodne urobil po dlhom čase správnu vec.
<br/>
<br/>Inak som zvedavý ako sa páni predkladatelia budú brániť, že oni nič nezbabrali.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47554 od kurt
Mne je jasné akurát tak to, že odpoveď je nie. ;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47555 od Bubi
Prezidentovo vratenie zakona je len kino!!!. Ten urobi vsetko a podpise vsetko co mu Ficko polozi na stôl.V co vlastne este dufate? Koho sa este chcete zastavat?Tych 85-90% pytliakov ktorí su v zdruzeniach?Uz,aby prisli o moznost polovat.Nech to rozoberu ,,sikovní&quot; aj šikovní a ,,podnikaví&quot; aj podnikaví ludia co vrazia do revirov peniaze a budu sa o to aj starat. Zial ako vsade aj teraz koli debilom v PZ,ktorí roky ,,budovali&quot; slovenske polovnictvo pridu o moznost polovat aj tí ozajstní chlapi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47572 od lubenko
blahoslaveni chudi duchom jejihž kralovstvo je nebeske,na toto nieje ina odpoved:(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47583 od ondrej
teraz to chapem tak ze ty si ten pravy chlap a polovnik :]:]:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47584 od pistik
ešte štastie že sme sa ťa &quot; správneho a šikovného polovníka&quot;zbavili včas, inak by sme my debili a pytliaci dneska už možno nepolovali.
<br/> Možno si za svoje peniaze kúpiš ludí ako si si ich kupoval u nás, možno aj revír aby si sa mohol chváliť ako si to s oblubou robieval, ale iste viem že rozum a srdce polovníka si nekúpiš...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47586 od zuzanka
Aka je teraz dalsia postupnost? Kedy moze zakon do parlamentu na opatovne prerokovanie,hmm?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47588 od eso
Tiež som si prečítal článok v PaR ohľadne nového Zákona. Mne sa zase páči to, ako p. zákonostrojca odpovedal na najdôležitejšie zmeny v zákone oproti starému. Vysvitlo, že ich bolo potrebných toľko, že až jedna stála za zmienku. Toš, kôli tomu určite treba nové zákony. Mne to pripadá tak, že doteraz za X desaťročí tu nič nebolo, a teraz sa tu konečne začne poľovať na úrovni. :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47589 od eso
ja by som len dodal, že práve títo &quot;praví chlapi&quot; robia zlé meno poľovníctvu.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47597 od molnarf
Bubi-ozajstní chlapi nech idú poľovať na levy bez sprievodcu.Podnikaví ľudia čo vrazia peniaze do revírov,nebudú sa o to starať,len budú špekulovať ako čo najviac z toho získať.Keby si bol ozajstní poľovník a nie ozajstní chlap,som presvedčený,že prídeš o svoje medzi &quot;debilom&quot; v PZ.:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47603 od lubenko
v tom nemaš pravdu neznamena že ten kdo ma peniaze je špatny polovnik ,pretože aj ten čo je nema nemusi byt dobry polovnik polovnikom sa musiš narodit a poznam hodne takych čo maju peniaze a su dobri polovnici ale samozrejme su aj taky čo maju peniaze a riešia polovnictvo cez nich,ale to iste plati aj o tych čo peniaze nemaju,ale Bubi to prehnal

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47613 od DKo
Nové resp. inovované zákony vznikajú na základe spoločenskej objednávky odzrkadľujúcej čas a priestor, v ktorom sa daná spoločnosť nachádza. Skúste sa poobzeráť okolo seba a ak vám aj bude do plaču aj tak sa môžete zasmiať. Teda ak si súčasnosť priveľmi nezoberiete za vzor 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47629 od Bubi
Ano ,,prehnal.&quot;.!!.??? ,ked som pred par dnami videl co si dovolil mlady ludovy polovnik.A od koho ma asi take maniere? V povolenke 1 tka a bac 4 rocneho pravidelneho 6 toraka..vraj otec ma doma ine ,,hlavy&quot;..daju na prehliadku inu.Ani sa neunuval dat info hospodarovi.A to,ze ti co maju peniaze a vrazia ich do revirov ich budu chciet znasobiť???...ano samozrejme ale nie za cenu vymlatenia reviru.Ja osobne by som si neznicil zdroj prijmov.Poznam revir,kde su ,,zazobanci&quot; a revir prekvita a poznam aj opak..revir ziskany po stranickej linii...a katastrofa. Takze horsie to uz asi ani nemoze byt.Ja viem ako je to prist o revir,ked to schmatne niekto s kontaktmi az.....aj sudy vyhrate a....nic.:x Vsetci vieme aka je situacia v drvivej väcsine PZ.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47631 od Bubi
Sorry ak som sa niekoho osobne dotkol.
<br/>Nemenoval som nikoho. ( Pistik nemal by si gágať ta nahlas.Nahodou to bude daleko pocuť a co potom?Niekto by si mohol mysliet ze trafena hus zagagala.K tebe by mi to ale nepasovalo. Ved ty si priam ukazkovy polovnik telom aj dusou.Nemam nic proti tebe v podstate si normalny chlap akurat, ked som ta videl naposledy mal si hlavu ako ceruzka.Nemal by si niektorym ludom liezt do r..tak hlboko.Ale tato taktika a dalsie priaznive okolnosti asi zariadili ,ze si sa rozhodol byt zrazu polovnik 2 ci 3 tyzdne pred schodzou a aj si sa stal...klobuk dole.Prajem ti vela peknych polov.zazitkov. ) Nemienil som reagovat osobne ,ospravedlnujem sa a uz ani nebudem.Toto je diskusia o novom zakone.Este raz sa ospravedlnujem. Niektorí ste si vsimli v prdchadzajucom prispevku aj uvodzovky..a dufam,ze ste to tak aj pochopili.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47632 od lubenko
rozpravaj sam za seba a nie za drvivu vetšinu PZ,v kolkych že si to bol združeniach8o8o8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47635 od Bubi
Ked ste o.k partia tak Vam drzim palce aby ste vsetko ustali.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47636 od ondrej
mna poznas tiez................takze si to zhrnme ....... pista je mozno daleko daleko kratsie polovnik ako ty ! spravne??? no a k tej spicatej hlave ..... nikto ta u nas nikdy nevidel nikto o tebe nepocul .........a naraz aha je tu pan ten a ten ......... v tom case som bol kandidat aj ja po mne prisiel nejaky pan ten a ten.....moja domnienka je ze v tom hrali hlavnu rolu len a len peniaze a nikto mi to nezobere ......... a tu zrazu aj pistik! avsak to bolo iba o mesiac neskor ako ty ..len s tym rozdielom ze jeho kazdy poznal mal odrobenych vela hodin bezcielne .......ked sme ta vylucovali za precin, ktory si urobil vedome ..............nebudem komentovat co aby si tu niektori nemysleli, ze tak ma vyzerat spravny polovnik a poriadny chlap....... boli vsetci chrapuni a k.k.ti. a b.z.e.r.a.t.i co sa nevyznaju do polovnictva ......lenze nescastna zhoda nahod privodila smrt nasmu hospodarovi a ty si zostal na holickach ............jediny clovek co ta vedel zachranit bol zrazu prec ..............ked sme ta vylucovali, boli ludia co sa nas pytali preco sme neboli proti tvojmu vyluceniu ked sme spolu zacali polovat !!!! pravda bola taka ze my sme si hodiny a vsetky povinnosti odmakavali poctivo ked bolo treba utiect z roboty na brigadu, ktora trvala hodinu urobili sme to .............. co si urobil ty ??? nic poslal si za seba nahradu ;)ked bola treba postavit zasipy stavali sme ich ................staval si aj ty ??? nou nou ......zaplatil si si..........ok nechcem to natahova .......prosim nenut ma tu objasnit peco sme ta vylucili lebo asi by tu polovnici ....teda pardon pytliaci nemali o tebe vobec dobru mienku a zrazu by bol zo spravneho chlapa a dobreho polovnika len arogantny uplatkar a do vzduchu taraj ;)............takze uzatvaram tuto kapitolu !!!! o pistu sa neboj vsetko co ma nastrielane a napolovane ......ma zasluzene a urcite ma s toho vedsiu radost ako ty co si zaplatis niekde polovacku na dvojkara daniela a potom pol roka behas s fotografiov v ruke a kazdemu ju vnucujes .........nieje toho vela co ma pista , ta jedna trofej gombickara a diviaka plus par stoviek drobnej zvery nieje kvoli tej spicatej hlave to sa ti iba zda jeho zostrihom , mne sa zda byt stary kvoli sedinam a kvoli tomu si na neho nevymyslam bludy a beriem ho ako spravneho chlapa a polovnika :x:x:x dokonca aj tvoj otec na mna urobil dojem ze je spravny chlap a polovnik svojom postojom a spravanim ........skoda ze to nezobral od neho aj jeho syn ;)
<br/>osprvedlnujem sa za to co som tu popisal ale myslel som to celkom vazne a este raz pre poriadok ak ma pisa spicatu hlavu kvoli pchaniu tak ty pan buby si taku uzky aby si sa vedel nabodnut polovice okresneho vyboru od zadku az po hran ........keby to bolo inak dnes nemas ani vzduchovku ...........keby bola rovnopravnost bez penazi tak za tvoj precin riesi trochu inde a inak ;)
<br/>
<br/>
<br/>s pozdravom tvoj niekdajsi a dufajuc uz nikdy spolupolovnik
<br/>polovnictvu zdar a tym co si myslia ze maju trocha penazi ze zachrania polovnictvo ako spravny polovnici a chlapi amen
<br/>
<br/>
<br/>ondrej ...........ak mas otazky rad ti ich zodpoviem na Pokeci

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47638 od ondrej
a este na margo toho co si mi napisal pod sklom skorej ako som dopisal predchadzajuci prispevok .......nemusis sa bat vsetkych srncov co som strelil boli priznany a mali blombu .....takze ak sa chces pokochat mojimi uspechmi mozes na chovatelskej prehliadke ;););).......za chyby som pripraveny znasat trest ;)..........nie ako ozajstny polovnici a spravny chlapi :D:D:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.102 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 294 návštevníkov a žiadni členovia on-line