Strelivo

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #14452 od vik
Odpoveď od vik na tému Strelivo
Chlapi, aké máte skúsenosti so strelivom Prvi Partizan? Napr. strelu GROM, ale aj iné?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #14454 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému Strelivo
Kamos ma Prvi Part. v 270 Win. Pouziva 9,7g.Slusna pecka.Diviaka to prebilo a ten podme do hory.Smola.Stacil pobehnut tak 20m.Ucinky riadne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #14458 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Strelivo
Ja som to zo zvedavosti vyskúšal v 223Rem. Okamžite som to zahodil. Neuveriteľný rozptyl na 100m.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #14459 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Strelivo
Ja som to zo zvedavosti vyskúšal v 223Rem. Okamžite som to zahodil. Neuveriteľný rozptyl na 100m.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #14461 od saris
Odpoveď od saris na tému Strelivo
Jeden znami pouziva partizana na 223 puška IŽ 18 a nejako sa nestazuje. Rozptyl ma do 5 cm na 100 m.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #14462 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Strelivo
Ja som strieľal z CZ 527 a terč som mal vytlačený z počítača. Mohol mať priemer tak 5cm. Strieľal som Normu a všetko v terči, tak som skúsil Partizan. Všetko v ľavom hornom roku. Terč som mal v strede A4, tak si to vieš predstaviť. Aj zvuk mala zbraň pri výstrele úplne iný a mal som total zašpinenú hlaveň ako ešte nikdy, nemohol som ju dočistiť. Tak som zvyšok nábojov zlomyseľne podaroval - ale s upozornením samozrejme.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #14464 od saris
Odpoveď od saris na tému Strelivo
neviem.......spomynal mi to len ten znamy lebo som sa zaujimal o 223. Ja osobne pouzivam do W 308 Normy

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #14471 od vik
Odpoveď od vik na tému Strelivo
Páni, ďakujem za odpovede...Niekde som čítal, že PP lepšie letia z ťažších kalibrov...tak som bol zvedavý na váš názor. Ja ich tiež nepoužívam a ani som ich nestrieľal, tak som bol zvedavý na skúsenosti...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #14474 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Strelivo
Kamarát ho strieľa v 30-06 a je spokojný. Ale on strieľa do 100m. Má už svoj vek.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #14477 od lubi
Odpoveď od lubi na tému Strelivo
čotak z 5.6X52R stymi PP- čkami ma niekto skusenosti "VYRABAJU DO TOHO KAL."
<br/>pripadnr aké strelivo odporučate v tom kalibri

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #14482 od Sokoliarik1
Odpoveď od Sokoliarik1 na tému Strelivo
No akela ja mam PP teraz v .223 Rem a kludne Ti mozem ukazat nastrelny terc aj mozem ist s tebou na strelnicu....na 100m som sa zmestil zo spacaka do 3 cm..a wolfy boli na tom este lepsie...mozno stastie pri vybere krabicky ..ale strielam celoplast a poloplast a na 100m minimalny rozdiel.....no kazdy ma svoju skusenost....poznam ludi co na to nadavaju a poznam ludi co si to chvalia..ja zatial ..pozitivne

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #14483 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Strelivo
Či robí PP na to Ti neviem odpovedať, ale strieľal som v tomto kal. české strelivo a výsledky boli veľmi nevyrovnané. Zbraň som už predal. Napr. české strelivo som strieľal roky v 223 rem a bez problémov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #14489 od vik
Odpoveď od vik na tému Strelivo
Lubil, pozri sa na ich stránku www.prvipartizan.com, ale 5,6x52R nerobia...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #14517 od Basky
Odpoveď od Basky na tému Strelivo
Som viackrát strieľal PP v kalibri 7x57R /boli označené ako 11,2g/ zo ZHčky /60cm hlaveň/, skúsenosti: na zver zatiaľ žiadne, na strelnici - rozptyl som dosiahol /za porovnateľných podmienok/ menší ako so S&amp;B 11,2g, Sierrou, Gecom-Teilmantel.. čiže to by pre moju zbraň sedelo.. Porovnateľný bol s Normou Oryx /avšak opakujem - nie do umiestnenia na terči pri nastrelení na jedno strelivo, ale iba čo sa týka čistého rozptylu medzi jednotlivými zásahmi jedným strelivom/.
<br/>Čo sa týka povýstrelových splodín v hlavni - môžem potvrdiť - riadny bordel.. Treba poctivo čistiť..;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #14540 od carcus
Odpoveď od carcus na tému Strelivo
Sokoliarik1: Ja mam tiez .223 Rem a skusal som aj PP aj Wolf. Asi si mal stastie na nejaku lepsiu krabicku, lebo mne to lietalo vsade. PP FMJ rozptyl do 4cm, PP SP rozptyl 8cm, ale Wolf-celoplast 3,56 g cez 10 cm . Vsetko zo stojana a na 100m. Tiez mam odlozene nastrely. Mohli by sme vymenit. Takze ja k tym Wolfom: skoda, ze su take, ale maju iba peknu krabicku , nic viac... /carcus@post.sk

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #14567 od jarry9
Odpoveď od jarry9 na tému Strelivo
Čo to má za zápalku,resp.prach ten PP náboj, keď spôsobuje také znečistenie hlavne?
<br/>Nie je to vojenská Berdanalebo je tam dajaká nárazová zlož,alebo čo tam je? Aby to nevypaľovalo hlaveň.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #14582 od vik
Odpoveď od vik na tému Strelivo
citujem: &quot;(...)do munície &quot;Prvi Partizan&quot; sa vkladajú nehrdzavejúce rozbušky boxerového typu a kvalitnej normy a tiež gulôčkový pušný prach.&quot; zo stránky www.hunterpro.sk/
<br/>Možno si teraz trochu múdrejší...:-p

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #14583 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Strelivo
Ten kto im robil preklad z anglictiny by mal vratit skolne...:liar::D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #14585 od pigi
Odpoveď od pigi na tému Strelivo
Moze mi niekto poradit ze kde zozeniem brokové naboje - magnumy - 12/76 s priemerom aspon 4,00 ale nie od ceského S-B. Ja stále hladám a nic, iba cesi a malé priemery... Vonku ich je kvantum. Dá sa to zohnat aj na slovensku??? Alebo sme stratený, iba S-B???????,

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #14586 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Strelivo
Skús Fraňo Nitra, ja tam kupujem do synovej 12/76 jednotné strely ale broky som tam zatiaľ kupoval len české kvôli cene. Možno majú aj niečo kvalitnejšie. Daj vedieť. Hrubý brok Rottweil som mu kupoval v LESONE B.Bystrica - námestie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.117 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 674 návštevníkov a žiadni členovia on-line