NÁVRH ZÁKONA O STAROSTLIVOSTI O ZVER A O POĽOVNÍCTVE

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #33979 od johny
Včera som v správach postrehol informáciu, že návrh nového zákona o poľovníctve je podpísaný ministerkou pôdohospodárstva ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #33983 od papo
začínam mať zlú predtuchu. akosi moc tajenia. moc nezodpovedaných otázok....a neurčité reči o tom, čo bude. v tomto prípade by som sa rád mýlil.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #33985 od koleno
máš pravdu, bude to šok....:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #33988 od Jomarko
Ja som zachytil informáciu v televízii, že tento týždeň, bude návrh zákona predložený verejnosti na diskusiu. Takže si počkajme do piatka a už sa aj uvidí, či tie pripomienky, čo sme tu popísali, čítali, či tam budú nejaké zmeny oproti návrhu zákona ku ktorému sme sa vyjadrovali. Dúfam, že ak bude návrh zákona predložený verejnosti, tak bude na tejto stránke operatívne uvedený.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #33989 od michal
No ja by som skor očakával, že bude uvedený na oficiálnej stránke SPZ...kedze bola partnerom pri jeho tvorbe.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #33999 od papo
michal, zbláznil si sa? veď tam nemáš základné dokumenty zo súčasnosti! ja som povahou optimista, ale vidí sa mi, že nebodaj nával práce:] bráni informovať poľovnícku verejnosť. až si pripadám, že ja, poľovník som navyše, a len robím vrchnosti problémy. a aby sme sa nebodaj nevyjadrili k návrhu zákona! celé to vypadá, že sa vytvoril samonasierací systém, ktorý si je sebestačný v rámci známeho: dejte mi stúl, já už si práci najdu. a ver mi, že sa čochvíľa dozvieme, aký obrovský kus práce bol vykonaný a koľko úsilia to stálo. a ešte sa budú vešať metále! len aby ten výsledok pre nás nebol v duchu rozhodnutia súdu o zákaze mimoriadneho odstrelu medveďov. rád si nasypem popol nas hlavu, ak sa mýlim!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #34015 od vajlo
zdar, NENASYPES TOHO SA NEBOJ !!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #34071 od kurt
Páni, trocha zaujímavého a dlho očakávaného čítania. www.land.gov.sk/index.php?navID=18&pkID=613[/]Návrh zákona o poľovníctve

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #34072 od kurt

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #34074 od koleno
návrh zákona je na stránke min. pôd.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #34105 od Taki
www.vadaszat.sk/images/upload/Image/2008...avrh_zakona_2008.doc[/]Návrh zákona o starostlivosti o zever a o poľovníctva je hore pod link

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #34125 od lubenko
taki mam dotaz .Mame pravoplatne uzavretu zmluvu v r. 2003 moze nam ju druha strana vypovedat pokial si plnime podmienky v nej dohodnute?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #34146 od pedro
Preletel som návrh zákona a chcem sa opýtať či v $ odst.K - trofeje je správny výraz horné a dolné kly diviaka, a ešte penisová kosť medveďa - penisová kosť vlka, lišiaka nie je trofejou?
<br/>
<br/>Ale najviac ma zaujíma Poľovnícka komora - akú funkciu bude mať potom SPZ, lebo podľa prečítaného zanikne, alebo sa tranformuje na komoru?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #34147 od pedro
p-e-n-i-s je podľ a mňa obolrný výraz nie vulgárne slovo:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #34148 od pedro
odborný:-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #34149 od Jan
Po prvom prečítaní zaujímavé a dosť prekvapivé. Som zvedavý ako to stýmto návrhom dopadne. Mám dojem akoby sa SPZ chcel pretransformovať na Slovenskú poľovnícku komoru. Inak tento návrh dosť komplexne rieši celú poľovnícku preblematiku.V paragrafe 86 - účinnosť, je zrejme nejaká tlačová chyba odvoláva sa na paragraf 65, ods.2,písm.h, ktoré v zákone neexistuje. Ako by to malo znieť správne?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #34150 od Jaro
Je to len moj subjektivny nazor ale podla mna chcu pochovat SPZ preto lebo ma zatatu riadnu sekeru a je hlboko v minuse , nova organizacia by zacala s cistym stitom . Ale mozem sa mylit .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #34151 od Akela
Ak v nejakom združení bude schôdza, kde sa budete k návrhu zákona vyjadrovať, resp. ho pripomienkovať, dajte vedieť. Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #34153 od Jaro
Takze aby som nezavadzal verejnost , SPZ ako organizacia nezanika . Tot info ktore som dostal .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #34154 od pedro
Mne to tiž tak pripada, ešte som to nepreluskal úplne - akurát som to vytlačil, ale tá komora má združovať poľovnícke organizácie? - čiže SPZ, ale aj &quot;Sukromné&quot; poľovnícke spoločnosti budú v komore, alebo len jednotlivci. Podľa mňa komora bude to čo SPZ pred 20 rokmi. Alebo sa mýlim?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.144 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 278 návštevníkov a žiadni členovia on-line